AEROMEXIM - AKCESORIA LAKIERNICZE BARBARA SKROBISZ powstał w 1998 r i do dziś niezmiennie zajmuje się importem i sprzedażą sprzętu do lakierowania natryskowego, jako wyłączny polski dystrybutor produktów firmy AEROMETAL S.A. Hiszpański AEROMETAL S.A. powstał w 1920 roku i od 100 lat jest pionierem w dziedzinie produkcji urządzeń do aerografii w Europie. Niewiele firm na świecie podtrzymując tradycje rodzinne może poszczycić się 100 letnią historią. Głównym profilem działalności firmy AEROMEXIM jest import i sprzedaż hurtowa pistoletów lakierniczych, filtrów oraz zespołów przygotowania powietrza do kabin lakierniczych, przewodów powietrza i farby, elementów łącznych, zbiorników oraz pomp membranowych i tłokowych do malowania oraz środków ochrony dróg oddechowych w lakierniach.

Głównym dostawcą AEROMEXIM jest AEROMETAL, jednakże przez ponad dwadzieścia lat istnienia na rynku pozwoliło wypracować kontakty handlowe z rodzimymi firmami, tak by móc zaspokoić rozmaite potrzeby klientów w kompresory, kompletne instalacje pneumatyczne etc.) W naszej ofercie oprócz produktów AEROMETAL mamy też produkty takich marek jak SAGOLA, MBP, UNIRAM ,INAIR . Jesteśmy właścicielem własnej marki produktów pod nazwą AEROMEXIM. AEROMEXIM sprzedaje towary głównie dystrybutorom na terenie całego kraju i zagranicy. Mamy wielu zadowolonych odbiorców w rozmaitych sektorach gospodarki takich jak: lakiernictwo samochodowe, przemysł meblarski, tekstylny, cukierniczy, malowanie skór, malowanie ścian, elewacji, dachów etc. Głównym atutem firmy i powodem do dumy jest jakość i szybkość serwisu, jaki gwarantuje klientom. Towary marki AEROMETAL mają dwu, a niektóre nawet trzyletnią gwarancję.

AEROMEXIM prowadzi stały magazyn części zamiennych, dzięki czemu ma możliwość natychmiastowej naprawy sprzętu. Asortyment firmy AEROMEXIM możecie Państwo obejrzeć na naszej stronie www.aerometal.pl. AEROMEXIM służy pomocą i doradztwem opartym na wieloletnim doświadczeniu.