LAK TECH to nie tylko dystrybutor profesjonalnych lakierów samochodowych, przemysłowych i produktów do lakierowania drewna – nasz asortyment to również akcesoria, sprzęt warsztatowy oraz materiały pomocnicze, bez których proces renowacji pojazdów i maszyn byłby niemożliwy. Znajdziesz u nas specjalistyczne wyposażenie warsztatu lakierniczo-blacharskiego.

Oferta LAK TECH w zakresie zaopatrzenia jest niezwykle zróżnicowana i obejmuje zarówno przydatne drobiazgi, takie jak rękawice, ręczniki, aplikatory, pędzle, szczotki, gąbki polerskie, materiały ścierne, taśmy maskujące, folie ochronne, kubki, pojemniki, kombinezony i czyściwa, jak również profesjonalne narzędzia. Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami na rynku – znajdziesz u nas sprzęt tylko uznanych i sprawdzonych marek, takich jak Wagner, ASR Group, Dynabrade, Meguiar's, 3M czy Norton.

Posiadamy również specjalistyczne nabijarki do puszek typu spray i zajmujemy się napełnianiem tego typu pojemników materiałami lakierniczymi w aerozolu na skalę przemysłową. Nasza oferta to nie tylko najwyższej jakości produkty oraz akcesoria, umożliwiające lakiernicze prace. Służymy też fachowym doradztwem w zakresie doboru optymalnego wyposażenia i zakupu produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Z całą pewnością urządzisz z nami zarówno lokalny, niewielki warsztat, jak i duże przedsiębiorstwo lakierniczo-blacharskie!