LAK TECH działa w sektorze lakierniczym od 2004 r. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę m.in. z ponad 50 autoryzowanymi warsztatami blacharsko-lakierniczymi takich marek, jak Mercedes, Volvo, Suzuki, Audi czy Ford, dla których dostarczamy najwyższej jakości lakiery samochodowe i akcesoria lakiernicze. Działamy też w sektorze CT LIC, obsługując wiodących na rynku producentów ciągników, maszyn rolniczych, pojazdów specjalistycznych czy cystern paliwowych. Naszymi klientami są serwisy Scania, Man, Iveco i Kassbohrer. Drugą gałęzią naszej działalności jest zaopatrzenie lakierni przemysłowych oraz udzielanie im pełnego wsparcia technicznego.

Nasz sklep lakierniczy online sprawił, że mogliśmy rozszerzyć teren działania poza obręb centralnej i północno-wschodniej Polski, gdzie mieszczą się cztery agendy firmy LAK TECH. Teraz każdy może zaopatrzyć się w najwyższej jakości lakiery, materiały pomocnicze oraz wyposażenie, stanowiące wizytówkę najlepszych warsztatów blacharsko-lakierniczych.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Naszym atutem jest profesjonalna baza logistyczna. Posiadamy stacjonarne siedziby w Warszawie, Białymstoku, Olsztynie i Siemiatyczach. W przeciwieństwie do wielu innych firm lakierniczych, nie sprzedajemy towaru, którego nie posiadamy na stanie – wszystkie oferowane lakiery oraz akcesoria czekają na nabywców w naszym magazynie o powierzchni 1 tys. m2 i są dostępne od ręki!

Na stałe zatrudniamy ponad 20 pełnoetatowych pracowników. Wielu z nich to certyfikowani specjaliści w dziedzinie lakiernictwa, którzy doradzą przy zakupie, a także udzielą wsparcia technicznego w przypadku wdrażania nowych projektów i zakupionych u nas produktów.

Oferujemy szeroką gamę lakierów najbardziej renomowanych marek, takich jak MaxMeyer, Nexa Autocolor, Milesi czy Selemix oraz materiałów eksploatacyjnych 3M oraz Norton. Nasz towar pochodzi wprost od producenta – brak pośredników to gwarancja atrakcyjnej ceny i jakości. Bogata kolorystyka lakierów oraz wysoka jakość sprzedawanych towarów jest tym, co przyciąga do nas zarówno klientów detalicznych oraz lokalne warsztaty, jak i duże przedsiębiorstwa, działające w sektorze lakierniczym.


Firma LAK TECH posiada Certyfikat Rzetelności, przyznawany jedynie firmom wiarygodnym finansowo, nieposiadającym żadnych zaległości pieniężnych odnotowanych w Krajowym Rejestrze Długów. Dokument stanowi dowód na to, że LAK TECH jest solidnym, pewnym partnerem biznesowym, którego działalność jest transparentna, uczciwa oraz bezpieczna z perspektywy zarówno inwestorów, jak i klientów.