W naszej ofercie znajdziesz lakiery do drewna firmy Milesi, którymi z powodzeniem zabezpieczysz zarówno drewno twardzielowe, jak również zamienniki dla drewna – płyty MDF, sklejki i mikrowczepy. Sprzedajemy lakiery poliuretanowe, wodne, poliestrowe oraz akrylowe. Wśród nich znajdziesz produkty do wnętrz i do stosowania na zewnątrz, w tym utwardzane lampami UV czy nanotechnologiczne, zapewniające zwiększoną ochronę materiału drzewnego przed zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Polecamy również naszą ofertę specjalistycznych lakierów do drewna:

- lakiery rozcieńczalnikowe do stosowania na zewnątrz, znakomicie chroniące drewno i materiały drewnopochodne przed działaniem czynników atmosferycznych, biodegradacją, sinieniem i pasożytami, stworzone do zabezpieczania fasad domów wykonanych z drewna, ogrodzeń drewnianych oraz małej architektury ogrodowej, np. drewnianych altan;
- lakiery nitrocelulozowe, dedykowane specjalnie dla producentów mebli oraz firm zajmujących się ich renowacją. Podkreślają naturalne piękno litego drewna, dodatkowo zabezpieczając powierzchnię mebli przyjemną w dotyku warstwą ochronną;
- lakiery ogniotrwałe – pokryte nimi elementy drewniane mają zwiększoną odporność nie tylko na ogień, ale również na zmiany temperatury, zarysowania czy światło.

Oprócz tradycyjnych lakierów do drewna, proponujemy również produkty przeznaczone do malowania innych materiałów łączonych z drewnem – szkła, marmuru, melaminy czy papieru laminowanego i lakowanego. Posiadamy w sprzedaży również produkty do pielęgnacji drewna, takie jak woski, rozpuszczalniki i produkty do konserwacji elementów drewnianych.